Перейти до змісту
Спільнота Українських Фрилансерів

Хто знає як вивести свої грощі з Upwork у 2025 році, якщо я не ФОП ?


Рекомендовані повідомлення

Опубліковано

Взяла пробне замовлення, виконала.  Але пише весь час, що 

Action required: Withdrawal methods are currently inactive. Please provide your tax information to withdraw earnings. For more details, read our FAQs.
 
Начебто маю заповнити  форму W-8BEN або W-8BEN-Е. 
Чи дійсно потрібно заповити одну з цих форм , якщо так, то яку для фрілансера, який немає ФОП ?

 

  • 3 тижні пізніше...
Опубліковано

@Oksana думаю, що ви вже самостійно знайшли і заповнили форму 🙂

Але ось вам покрокова інструкція як заповнити розділ про податки. Можливо інтерфейс трохи відрізняється зараз, але там практично все зрозуміло. 

Для публікації повідомлень створіть акаунт або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйте новий акаунт у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
  • Останні відвідувачі   2 користувачі онлайн

×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Ми розмістили cookie-файли на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт краще. Ви можете змінити свої налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань. Продовжуючи користуватись форумом Ви погоджуєтесь з нашими Умови використання та Політика конфіденційності