Перейти до змісту
Спільнота Українських Фрилансерів

Рекомендовані повідомлення

Опубліковано

Добридень,

Хтось може підказати, як правильно виводити гроші в білу з апворку? Конкретно цікавить, який ФОП оформляти. Раніше виводив маленьки суми через payoneer на моно. Але оскільки прийняли новий закон 8131, так більше не вийде. Можливо можете кудись направити, що почитати по цій темі.

Дякую

Опубліковано

@Олег "який ФОП оформляти" - формулювання досить розмите 🙂

Для роботи фрилансером з іноземними замовниками вам потрібно оформити ФОП на єдиному податку спрощеної системи, 3-я група - це дасть вам можливість займатись ЗЕД (зовнішньо-економічною діяльністю) і працювати з клієнтам абсолютно різних організаційно-правових форм - від фізичних осіб і аж до урядових організацій.

Кажуть, що зараз можна оформити ФОП через Дію, але не у всіх це получається правильно або з першого разу. 

PS якщо у вас з'являться нові напрямки питань крім "як оформити ФОПа" - створюйте окремі нові теми, дякую.

Для публікації повідомлень створіть акаунт або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйте новий акаунт у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
  • Останні відвідувачі   1 користувач онлайн

×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Ми розмістили cookie-файли на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт краще. Ви можете змінити свої налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань. Продовжуючи користуватись форумом Ви погоджуєтесь з нашими Умови використання та Політика конфіденційності